THE HOUSE

 

2008 yılında kurulan Ahu Alnıpak House, dünden bugüne gelinlik üretimi konusunda uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özel üretimde sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Çağın teknolojik gelişmelerini takip eden ve kendini yenileyerek, sürekli büyüyen Ahu Alnıpak House, hem ulusal hem de uluslararası gelinlik ve abiye platformlarında kendine hatırı sayılır bir konum sağlamayı başarmıştır.

Ahu Alnıpak House benzersiz tasarımların, kaliteli işçilik, özel kumaş ve aksesuarlar ile buluşması ile gelinlik ve abiye sektöründe aranan ve tercih edilen bir markadır.

Couture kalite seviyesini özel kalıp tekniği ile kişinin proporsiyonuna uygun bir biçimde hazırlayan Ahu Alnıpak House, tasarımların kişinin vücut tipine muhteşem şekilde uyumunu sağlar.

Her yıl yenilenen gelinlik koleksiyonu için yepyeni özgün modeller Ahu Alnıpak House’da Ahu Alnıpak tarafından özenle tasarlanır ve gelin adaylarının beğenisine sunulur. Koleksiyona dahil olan gelinliklerden seçim yapılabildiği gibi, tamamen gelin adayına özel tasarım seçenekleri de sunulmaktadır.

 

Kalite ve Güven

Ahu Alnıpak House tüm dünyadaki güncel aksesuarlar ve tasarımlar ile ilgili trendleri yakından takip ederek en kaliteli ürünleri en şık biçimde sizlere sunmaktadır.

Ahu Alnıpak House ana misyonunu; global değişim ve tüketim sürecinde büyüme odaklı stratejiler geliştiren, yalnızca üretimde değil tasarımdan, sunuma, pazarlama faaliyetlerinden, satış sonrası hizmetlere değin, önce kalite mottosu ile sürdürülebilir güven zincirinde iletişim kurmak olarak belirlemiştir.

Sektöründe fark yaratan tasarımları, son teknoloji ile donatılmış atölyesi ve kaliteli işçilikten ödün vermeyen yapısı ile ulusalda olduğu kadar uluslararası platformlarda da adından söz ettiren Ahu Alnıpak House, gelinlik ve abiye sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Yeni yaşam biçimlerinde yeni lüksler yaratan Ahu Alnıpak House, farklı line’ları ve yaratıcı projeleriyle yüksek bir tasarım ruhu sergilemektedir. Bütüne hakim bir ruhla çözüm üreten ve farklılık yaratma ilkesiyle hareket eden Ahu Alnıpak House, ayrıcalıklı olmayı yaşam biçimi olarak seçenlerin tercihidir.

Sem Blog Content Site Anabolik Steroid Fiyatları
Whatsapp Destek